V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

MEMORY SDXC 128GB UHS-3/SDSDXW5-128G-GNCIN SANDISK

33.07Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:510201
Kods:SDSDXW5-128G-GNCIN
Grupa:Datortehnika, preces birojamDatu nesējiAtmiņas kartes
Ražotājs:SANDISK BY WESTERN DIGITAL
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

Ātrāka darbība un lejupielādes
Šī karte ar rakstīšanas ātrumiem līdz 70 MB/sek. atbrīvo pilnu jūsu kameras uzņemšanas potenciālu. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz tādas uzlabotas funkcijas kā ātras darbības uzņēmumi, sērijveida režīms un vairāku kadru uzņemšana sekundē. Fotoattēli tiek ierakstīti kartē gandrīz nekavējoties, tāpēc varēsiet uzņemt savu vislabāko kadru un ietaupīt laiku, pārvietojot to visu no savas kameras uz datoru.

Atmiņas ietilpība augstas izšķirtspējas fotoattēliem un video
Pateicoties atmiņas ietilpībai 128 GB, SanDisk Extreme UHS-I karte piedāvā pietiekami daudz vietas tūkstošiem augstas izšķirtspējas fotoattēlu. Šī karte spēj ietilpināt apjomīgus attēlu formātus, piemēram, RAW un JPEG, kā arī nodrošina daudz brīvas vietas Full HD videoierakstiem. 

4K un Full HD video ieraksts
Ar ātrdarbības standartu Class 10, UHS Speed Class 3 (U3) un video ātruma klasi V30 varēsiet ierakstīt video 4K Ultra HD, kino kvalitātes 3D un Full HD (1080p) izšķirtspējā, kas pieprasa lielāku veiktspēju, nekā to spēj piedāvāt parastās kartes. Šīs kartes paātrinātais minimālais nepārtrauktās rakstīšanas ātrums samazina kadru zudumus un attēla raustīšanos, tādējādi palīdzot nodrošināties pret video datu nozaudēšanu ieraksta laikā.

Kļūdu korekcija lielākai uzticamībai
Pateicoties progresīvai kļūdu labojoša koda programmai, šī SanDisk Extreme UHS-I SDXC karte palīdz samazināt iespējamo kļūdu rašanos datu saglabāšanas un atgūšanas laikā. Tas novērš potenciālus datu bojājumus, nodrošinot augstu datu integritāti.

Lieli datu pārraides ātrumi ātrākām augšupielādēm
SanDisk Extreme UHS-I SDXC kartes lepojas ar lasīšanas ātrumu līdz 150 MB/sek., līdz ar to varat ātri pārsūtīt fotoattēlus un video uz savu datoru. Tas nozīmē, ka mazāk laika pavadīsiet augšupielādējot fotoattēlus, bet vairāk — rediģējot, saglabājot un kopīgojot.

Izturīgs dizains
Izstrādāta un testēta, lai izturētu skarbus lietošanas apstākļus, šī 64 GB atmiņas ietilpības karte ir ūdens, triecienu un rentgenstaru droša. Tā darbojas gaisa temperatūras diapazonā no -25 ºC līdz 85 ºC, tāpēc varat strādāt gandrīz jebkuros klimatiskajos apstākļos.   

Programmatūra RescuePRO 
SanDisk RescuePRO un RescuePRO Deluxe ir datņu/datu atgūšanas programmatūru produkti, kas paredzēti izdzēsto datņu atgūšanai no visa veida digitālajiem medijiem.

Specifikācijas
Atmiņas kartes platformaSecure Digital
Atmiņas kartes tipsSDXC
Atmiņas kartes formas faktorsStandarts SD
Kopnes interfeissSDHC UHS-I
Ātruma klaseUHS U3, UHS V30
Ietilpība128 GB
Ierakstīšanas ātrums60 MB/s
Lasīšanas ātrums150 MB/s
Barošanas avots2,7 – 3,6 V
Darba temperatūra-25 – 85 °C
Uzglabāšanas temperatūra-40 – 85 °C
SavietojamībaIerīces ar SDXC slotu (neizmanto UHS-I ātrumu), Saimniekierīces ar SDXC UHS-I atbalstu, Ierīces ar SDXC UHS-II slotu
Izmēri32 × 24 × 2.1 mm
Svars2 g