V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Roccat peles paliktnis Taito Control Midsize (ROC-13-170)

33.66Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:392749
Kods:ROC-13-170
Grupa:Datortehnika, preces birojamPerifērija un programmatūraPaliktņi pelēm
Ražotājs:Roccat
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

Roccat Taito Control – izturīgs geiminga peles paliktnis
Taito Control, paredzēts nopietniem kibersportistiem, kuri alkst pēc lielākas kontroles pār peles kustībām, paceļ jūsu spēles pieredzi jaunā līmenī. Paliktņa augstas kvalitātes auduma virsma ir izstrādāta uz plaši atzītā oriģinālā modeļa Taito bāzes ar akcentu uz precizitāti. Ērtais vidējais izmērs 400 x 320 mm un izturīgais dizains padara Taito Control par augstas klases geiminga paliktni, kas jūs nepievils. 

Pilnīga peles kontrole

Vairums auduma peles paliktņu mēģina sabalansēt slīdēšanu un kontroli, galarezultātā negūstot panākumus nevienā no šiem virzieniem. Šī iemesla dēļ geimeriem, kuri vēlas auduma paliktni ar uzsvaru uz kontroli, jāiziet uz kompromisu. Tam nu ir beigas. Taito Control ir ārkārtīgi gluda virsma ar uzlabotiem kontroles rādītājiem — ideāli piemērots geimeriem, kuri dod priekšroku paliktnim ar lielāku pretestību. Pateicoties tieši šai tehnoloģijai un augstvērtīgiem materiāliem, Taito Control ļauj jums pastāvīgi uzveikt savus pretiniekus.  

Ārkārtīgi izturīga konstrukcija
Tā kā daudzi auduma peles paliktņi ir izgatavoti no zemas kvalitātes materiāliem, spurojošās malas un laika gaitā nodilstoša virsma ir daudziem geimeriem pazīstama problēma. Laiks teikt ardievas izniekotai naudai un neatbilstošai virsmai. Taito Control piedāvā jaunu progresīvu materiālu, kas izvēlēts pēc neskaitāmu stundu striktas testēšanas. Ar 3 mm biezumu un ilgnoturīgu nošūtu malu ROCCAT zilā krāsā Taito Control nodrošina ilglaicīgu un stilīgu virsmu spēļu spēlēšanai.  

  • Total Control virsma nodrošina stabilu, gludu peles darbību 
  • Stingra nošuve novērš malu spurošanos laika gaitā  
  • Ērts izmērs spēļu spēlēšanai: 400 × 320 mm ar 3,5 mm biezumu
  • Gumijas pamatne nodrošina izcilu saķeri un stabili fiksē paliktni savā vietā
Specifikācijas
Garums (mm)320
Platums (mm)400
Biezums (mm)3,5
VirsmaAuduma
Plaukstas pamatnes atbalsts