V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Xiaomi Mi Car Fragrance Fabric light grey (3009243)

18.15Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:502010
Kods:T-MLX29725
Grupa:Auto un moto precesAuto daļas un piederumiCiti piederumi drošībai (Avārijas trijstūri, Atstarojošās vestes u.c.)
Ražotājs:Unknown
Pieejamiba:
Piegādes laiks: 2-8 dienas
Produkta apraksts
 Gaisa atsvaidzinātājs, kura izmēri ir diezgan kompakti (78 x 18,5 x 42 mm). Cilindriskās formas un izturīga alumīnija sakausējuma korpuss (kas tika pakļauts anodēšanas procesam)  izskatās ļoti jauks.
Gaisa aromāts, kas rada patīkamu atmosfēru ērtai uzturēšanai automašīnā. Pateicoties stiprinājuma stieņa adaptīvajai konstrukcijai, jūs varat viegli pievienot piederumu automašīnas gaisa ventilācijai, nesaskrāpējot vai nesabojājot tā izskatu. Turklāt, izmantojot slēdzi, varat regulēt aromāta intensitāti.
Ierīce ir aprīkota ar noslēgtu vāku, kas ir diezgan viegli noņemams, pēc tam jūs varat uzstādīt vienu no nomaināmajām kasetnēm. Šāds maigs un dabisks aromāts radīs patīkamu atmosfēru ērtai uzturēšanai automašīnā.
  Dabīgie augu ekstrakti, kas ir iekļauti aromātiskajos kārtridžos, var novērst benzīnu smaku un citas nepatīkamas smakas, kas "noplūdušas" automašīnas salonā.
Aromātiskās piedevas nesatur alkoholu un ir drošas pat bērniem un grūtniecēm. Ar slēdzi, kas atrodas ierīcē, varat kontrolēt smaržas koncentrāciju.