V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Xiaomi viedie svari Mi Body Composition, balti

54.18Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:395696
Kods:1022638
Grupa:Skaistumam un veselībaiPreces veselībai un higiēnaiĶermeņa svari
Ražotājs:Xiaomi
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

Iepazīstiet sevi labāk ar precīzu deviņu parametru ķermeņa kompozīcijas analīzi
Papildus ķermeņa svara noteikšanai Mi Body Composition svari nodrošina precīzu ķermeņa kompozīcijas analīzi, kas sniedz reālistisku veselības un fiziskās formas novērtējumu.

  • Muskuļu masa
  • Ķermeņa masas indekss (BMI)
  • Kaulu masa
  • Svars
  • Ķermeņa tauki
  • Viscerālie tauki
  • Bazālais metabolisms
  • Ķermeņa kondīcija
  • Ūdens


Augsta precizitāte
Iepazīstiet savu ķermeni labāk ar Mi Body Composition svariem, kas nodrošina precīzus rādījumus, izmantojot virkni kompleksu algoritmu un progresīvu bioelektriskās impedances analīzi (BIA).

Lietotne Mi Fit 
Visi jūsu veselības dati vienkopus.
Lai sniegtu jums reālistisku jūsu ķermeņa veselības un fiziskās formas novērtējumu, Mi Body Composition svari sinhronizē jūsu datus ar lietotni Mi Fit, ļaujot aplūkot visus savus datus vienā ērti saprotamā grafikā. Šādi varat ērtāk sekot līdzi savam progresam un kontrolēt savas aktivitātes.  

Profili visai ģimenei
Mi Body Composition svari neidentificē tikai pieaugušos un bērnus atsevišķi. Tie automātiski atpazīst katru ģimenes locekli un spēj saglabāt līdz 16 profiliem. Turklāt, pateicoties zema enerģijas patēriņa tehnoloģijai Bluetooth 4.0, šie svari darbosies līdz 8 mēnešiem ar tikai četrām standarta AAA tipa baterijām (iekļautas komplektā).

Plūdlīniju dizains, paturot prātā drošību
Galvenais panelis ir izstrādāts no gluda, stipra rūdītā stikla ar augstu gaismas caurlaidību. Lai novērstu paslīdēšanu un kritienu, pulētajam stiklam ir pretslīdes apdare, kas nodrošina stabilu saķeri, pat ar slapjām pēdām. Šo svaru izsmalcinātā tekstūra un spīdīgā virsma ir ideāls interjera papildinājums jebkurā mājoklī. 

Automātiska iedegšanās
Elegantais displejs ļauj skaidri nolasīt rādījumus, izmantojot LED gaismas, līdzko uzkāpjat un stāvat uz svariem trīs sekundes.
Unikālais sensors automātiski pielāgo spilgtumu labai salasāmībai visos apstākļos.

Gudrāki svari, labāks dizains
Mi Body Composition svaru profils ir tikai 14,75 mm tā plānākajā punktā – mazāk nekā standarta monētas diametrs. Un, pateicoties savai tīri baltai apdarei, Mi Body Composition svari kalpo kā lielisks dizaina elements ikvienā mājoklī.    

 

Scale
Enerģijas avots4 × AAA sārma baterijas vai NiMH akumulatori
Funkcijas
Ķermeņa diagnostikaSvars, Muskulatūras procentuālais īpatsvars, Ķermeņa masas indekss, Kaulu masa, Ķermeņa tauku saturs, Viscerālie tauki, Vielmaiņas pamatrādītājs (BMR), Ķermeņa ūdens saturs, Ķermeņa masas vērtējums
Gudrās funkcijas
Lietotāju skaits16
BluetoothBluetooth 4.0
Vispārīgi
MateriālsPlastmasa
Iepakojumā ietilpstSvari